0%
Upozornění: Ve svém prohlížeči máte zakázané spouštění JavaScriptu. Může se tedy stát, že nebudete moci odpovědět na všechny otázky. Prosím zkontrolujte a případně změňte nastavení svého prohlížeče.

Životní styly vysokoškolských studentů

Vážená studentko, vážený studente,

nabízíme Vám jedinečnou příležitost zapojit se do mezinárodního výzkumu životních stylů vysokoškolských studentů. Naším úkolem je zjistit a porovnat úroveň životních stylů s typologií Americké agentury Natural Marketing Institute. Výzkumný tým je zastoupen odborníky z Univerzity Karlovy, Univerzity Palackého v Olomouci a Univerzity Jana Evangelisty Purkyně.

Po vyplnění dotazníku, který Vám zabere asi 20 min, se dozvíte několik zajímavých informací o typologii životních stylů a do kterého z nich patříte právě Vy (pouze v případě, že vyplníte všechny položky).

U jednotlivých položek vyberte, prosím, jednu možnost, případně doplňte údaj. Žádná položka není povinná, odpovědi jsou zcela dobrovolné.

Sběr dat proběhne online a bude anonymní.

Výsledky šetření budou využity pro vědecké účely.

Děkujeme za Vaši spolupráci a podporu,

Kateřina Jančaříková, Silvie Svobodová, Zuzana Huňková, Linda Brůnová

Průzkum obsahuje 64 otázek.
Tento průzkum je anonymní.

Záznam odpovědí průzkumu neobsahuje žádné identifikační údaje o vás, pokud se na tyto údaje nějaká otázka v průzkumu výslovně nedotazuje.

Pokud pro přístup k průzkumu používáte přístupový kód, můžete být klidná(ý), přístupový kód není k odpovědi přiřazen. Je uložen v oddělené části databáze a je pouze označen, zda jste průzkum vyplnil(a) či ne. Přístupový kód nelze s odpovědí žádným způsobem spárovat.